امروزه کسب درامد خانگی از اینترنت

بسیار رونق گرفته و می توانید به راحتی در منزل با داشتن حداقل سرمایه کسب درآمد کنید

ماهانه ۳ الی 10 میلیون تومان

درآمد داشته باشید حالا میرسیم به اصل قضیه من اینجا به شما سه روش پیشنهاد می کنم که یک سری یکی سریعا یک الی دو ماه جواب میدهد و دیگری یک سال به طول می انجامد روش اول کسب درامد با تلگرام است

1-کسب در امد با تلگرام

این روش که پیشنهاد اصلی ماست و سریع تر جواب می دهد به نرم افزار تلگرام نیاز دارد که میتوانید ان را از گوگل پلی دانلود کنید شیوه کار به این شرح است که شما در نرم افزار تلگرام با ایجاد کانال و جذب ممبر های خود د گذاشتن پست های متنوع و جذاب میتوانید صاحبان کالا هارا به طرف کانال خود جذب کنید و برای تبلیغات محصولات ان تعرفه بگذارید و کسب در امد کنیددر این روش حتی خود شما هم میتوانید با استفاده از کانال تلگرامی محصول خود را به فروش برسانید و کسب در امد کنید اموزس جذب ممبر و گذاشتن پست های متنوع را بعدا در سایت قرار خواهم داد

2-کسب در امد ار پاپ لپ در این روس با سرچ در گوگل میتوانید سایت هایی را جهت کسب در امد از پاپ اپ بیابید من به شما سایت پاپ کده را معرفی میکنم که روش کار به اینصورت است شما با ساخت وبلاگ یا سایت و دادن مطالب جذاب خود در ان و جذب مخاطب های مناسب میتوانید با قرار دادن کد پاپ اپ سایت پاپ کده بابت هر کلیک مخاطبان کسب در امد کنید

3-کسب در امد از اپلود فایل

این روش به این گونه است که شما با ثبت نام در سایت هایی مثل اپلود بوی و اپلود فایل های خود با هر دانلود مبلغی به شما اختصاص داده می شود در این روش شما میتوانید باقرار دادن لینک فایل های خود در سایت یا کانال خود کسب در امد بالایی داشته باشید توصیه ما فایل های کم حجم و هیجانی است

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها